Dziękuję wszystkim za wspaniałą atmosferę


Nazywam się Wiktoria i mam piętnaście lat. Kocham śpiewać, szczególnie dla Pana Boga. Od niedawna gram też na gitarze, a na występie podczas tegorocznego festiwalu pierwszy raz zaprezentowałam się na scenie z tym instrumentem. Bardzo się cieszę, że w tym roku po raz pierwszy miałam zaszczyt wziąć udział w tym wspaniałym wydarzeniu, jakim jest Salwatoriański Festiwal Piosenki Religijnej.

Czytaj więcej...


"Zrozumiałam sens swojego śpiewania" Dominika Mosion - uczestniczka


Szczęść Boże wszystkim! Bardzo lubię dzielić się z innymi osobami moimi przeżyciami, dlatego m.in. też to świadectwo. Mam nadzieję, ze długość Was nie zrazi. Zacznę od tego, że nazywam się Dominika i chociaż pewnie nie widać mam piętnaście, a właściwie w tym roku już szesnaście lat. Kocham śpiewać, a tym bardziej wtedy kiedy mogę wykonywać piosenki religijne, chwalące Boga. Na pytanie, skąd dowiedziałam się o Salwatoriańskim Festiwalu odpowiem prosto: z Internetu. Tak naprawdę sama szukam konkursów, na które mogę się wybrać, pokazać innym mój talent otrzymany od Boga, bawić się i radować z tego, że śpiewam, chociaż zawsze łapie mnie trema przed wyjściem na scenę. I tak poszukując konkursu piosenki o tematyce religijnej, natknęłam się na stronę Salwatoriańskiego Festiwalu Piosenki Religijnej.

Czytaj więcej...


"Od dawna wiem, że także dzięki wierze łatwiej mi żyć. Mam do kogo uciec. " Sebastian Karpiel-Bułecka


"Ma 37 lat i jest na fali. Sukces za sukcesem. Tysiące płyt, setki koncertów, nagrody. Ciągle w trasie z Zakopowerem. Szczyt. Ale mówi: życie to nie scena, a zespół nie jest na zawsze. I opowiada o smutku, o strachu, który dopada go nagle podczas występu, o depresji, z której wyciągnęła go psychoterapia. Także o tym, że dzień święty święci, że modli się, gdy jest nieszczęśliwy, że ufa. Zbudował swój pierwszy dom, jest gotów budować rodzinę. Sebastian Karpiel-Bułecka na poważnie.

Czytaj więcej...


Dave Mustaine z Megadeth - dotknięty łaską Bożą


"Chociażbym chodził ciemną doliną zła się nie ulęknę, bo Ty Panie jesteś ze mną!". Jeszcze kilkanaście lat temu Dave Mustaine, lider heavy metalowego Megadeth, nie myślał nawet, że Psalm 23 stanie się jego mottem. Dzisiaj często zdarza mu się iść ciemną doliną i zło go atakuje – ze zdwojoną siłą. Jednak się nie lęka i stawia mu mocny opór.

Czy choroba może być początkiem nawrócenia? Oczywiście. Historia Mustaine’a jest tego świadectwem. W styczniu 2002 roku Mustaine przebywał w centrum medycznym w Teksasie. Miał usuwaną kamicę nerkową. Uległ tam niecodziennemu wypadkowi.

Czytaj więcej...


Nawrócenie Briana Welcha byłego wokalisty zespołu "Korn"


Niestety większość czołowych, współczesnych artystów/zespołów muzycznych (szczególnie tych działających na terytorium krajów "wysoko rozwiniętych", jak np. USA, Anglia, Holandia, Francja i.in.) jest "umoczonych" w narkotyki, rozwiązłość seksualną i satanizm. Wiele z nich dodatkowo eksponuje to wszystko w teledyskach, a współczesne, rozwiązłe pokolenie Zachodu chłonie to wszystko jak gąbka. W Polsce na szczęście to zjawisko jest dość ograniczone, choć mimo wszystko rocznie umoczonych jest w to tysiące młodych ludzi - tych, co to szukają "czegoś innego", bowiem nie otrzymali ze strony swej rodziny właściwego wsparcia moralnego, właściwych wartości.

Czytaj więcej...